Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Corsa C-re eredetileg is...

Corsa C-re eredetileg is aszimetrikus az ablaktörlő?

Figyelt kérdés
Nagynénjém Corsa-ján néztem, hogy csúnyán töröl, mondtam neki, hogy ki kellene cserélni a lapátokat. Megmértem, a jobb oldali volt 45 cm, a bal oldali 52 cm. Akkor milyet vegyünk rá?

2012. nov. 30. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A corsára aszimmetrikus ablaktörlők valók. Tehát az egyik kisebb a másik nagyobb. (ahogy le is mérted)

Az unix-bárdi-láng-start autósboltok bármelyikében ha azt mondod, hogy C Corsához keresel ablaktörlőt akkor pontosan olyat fognak adni mint amilyen való hozzá.

Ha Valeo vagy Chamipon márkájút akarnak adni azt nyugodtan megveheted mert jó minőség. (tescoban, auchanban ne vegyél ablaktörlőt...)

2012. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, itt a helyi autósboltoknak is a Unix/Bárdi szállítja az autóalkatrészeket. Akkor majd utána érdeklődök. De épp valamelyik nap néztem a Tecsóban is láttam VALEO-t, azzal mi a baj? (azzal akkor mi a baj? Kivéve, hogy 1 méret a pár)
2012. nov. 30. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

A Valeoval semmi baj de ha magad veszed meg a tescoban akkor elképzelhető, hogy nem olyat választasz ami az autóra való. 1-2 cm is számít... (nem fog rá illeni)

Az autósboltban majd olyat adnak ami tökéletesen illik rá vagyis aszimmetrikus. (valeo, champion is tökéletes)

2012. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gomzoli ***** válasza:
Pontosabban: 45, illetve 50 centis kell rá.
2012. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!