Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 1.1 be használhatok...

Attee88 kérdése:

Trabant 1.1 be használhatok Diesel motorolajat?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy 1.1 Trabantba használhatnék e Diesel motorolajat. Abból még van vagy tizen-pár literem. Egyik ismerősöm azt mondta nem lesz baja az autónak tőle. Válaszokat előre is köszönöm.

#diesel #olaj #traban
2012. nov. 30. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Használhatsz, feltéve hogy 10W40-es vagy 10W30-as.
2012. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 15w 40 az olaj. Ezt is lehet?
2012. nov. 30. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Télen nehezebben fog indulni, jobban terheli az önindítót és az akkut. Ha régi az akkud nem kísérleteznék vele. Bár ha sok van belőle egy próbát megér, maximum leengeded belőle és veszel egy normálisat.


Nyárra viszont tökéletes.

2012. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy 20 literes kanna Agip motorolajról lenne szó, van még megmaradva szerintem 12 liter. A trabiba úgy is csak 3 liter kell. akkor kipróbálom. Bár most régi az akksim, de most terveztem venni. Köszönöm a tanácsot!

Üdv: Attila

2012. dec. 1. 07:44
 5/5 Szolovjov ***** válasza:
A Trabant motorja hidrotőkés szelepvezérlésű, nem igazán szereti a ledermedt 15w40-es olajat. 10w40-et javaslok inkább.
2012. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!