Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Tipo-ban hol találom a...

Fiat Tipo-ban hol találom a gyújtáselosztót?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy lány vagyok, szóval egyátalán nem értek az autókhoz, sajnos :)


Nemrég úgy jártam, hogy belementem egy pocsolyába (nem lehetett kikerülni) és elkezdett köhögni az autó, majd leállt.

Egy kedves férfi segített, sajnos nem láttam hogy pontosan hová nyúl vagy mit csinál, pikk-pakk elhárította a bajt, de azt mondta hogy víz ment a gyújtáselosztóba, és csak szárazra kellett törölni.

Jó lenne ha legközelebb tudnám hogy hol találom, és nem kéne segítséget hívnom, hiszen ha úgy adódik, arra még én is képes vagyok, hogy kitöröljem belőle a vizet.

Nem tudom hogy ezt mennyire lehet így írásban elmagyarázni, de nagyon jó lenne valahogy behatárolni a gyújtáselosztó tartózkodási helyét :)


2012. nov. 30. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kövesd végig a gyújtáskábeleket (4db kisujjnyi vastag fekete madzag), az egyik végén a gyertyák lesznek,a másik végén az elosztó.


Így fog kinézni: [link]


:)

2012. dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A motor jobb oldalán, a vezérműtengely végén. A fotón az akkumulátor felé mutat:

[link]

2012. dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, vagy a hengerfejen van vagy lent a blokkon, a jobb oldali felfüggesztés mellett (szemből a bal).
2012. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon sokat segítettetek vele! Holnap megkeresem :)
2012. dec. 1. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!