Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak BMW 325,320.318...

Első autónak BMW 325,320.318 coupe benzines max 600 ezerig jó döntés lenne? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem arcoskodás miatt kell , azért mert tetszik!! Sok hasonló kérdést olvastam vélemények megoszlanak, emberek egyik része azt mondja hogy mivel olcsó is csóró fiatalok (köztük én is) körében elterjedt ,széthajtott darabok vannak pénzük nincs fenntartani és rendbe rakni ezért túladnak rajta, és alkatrészek drágák. Emberek másik része azt mondja jó fasza kocsi.. alkatrészeket bontóba rengeteget lehet kapni jó állapotban lévőt és még nem is csillagos eget verik . Teljesen hétköznapi fiatal vagyok 80-90 ezres fizetéssel rendelkezek kocsit szeretnék venni csak tanácstalan vagyok... :)

#BMW-Első-autó
2012. dec. 2. 20:09
 1/4 audiofly ***** válasza:
Szia! Nem drága fent tartani egy régebbi BMW-t! (E30,E36,E46,E34,E39) ezeket nem. Nem reklám céljából írom de ott a Powerfanatics.com magyar BMW fanatikusok oldala ahol nincs olyan alkatrész amit nem tudnál venni akár negyed árban. Én nekem is BMW-m van már 1 éve, apámnak már 10+ éve és igazán megbízható autó. Ha E36-ot akarsz venni akkor mindenféleképp 320-ast vegyél mert a fogyasztása annak a legjobb, nekem is az van! Akármit akarsz kérdezz privátban ! Szívesen segítek.
2012. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem akarsz arcoskodni, érd be szépen egy Toyotával, vagy Peugeot, Renault-al. Vagy Mitsubishi, de ekkora fizetéssel tönkre mész egy bmw-től.
2012. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmivel sem drágább egy ilyen autó fenntartása, aki azt mondja, hogy drága, csupán irigységből mondja! Ja, és nagyon jó autó, amit szeretnél, a hathengereseknek már nagyon szép hangjuk van, ezért legalább a 320-ast vedd, asszem az már hathengeres (E36 széria)
2012. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 audiofly ***** válasza:
E36-ból még 6 hengeres a 320i , igen.
2012. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!