Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Regisztrációs adó és egyéb...

Regisztrációs adó és egyéb költségek? Külön vannak?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő:


Ha veszek egy külföldi autót és befizetem a regisztrációs adót akkor a reg.adó már magában foglalja az átírási illetéket is vagy azokat külön kell még kifizetnem!


[link]

Magyarán ami összeget kiír ez a kalkulátor és azt be fizetem akkor már magyar papírjai lesznek az autónak és már a nevemen is lesz ,vagy külön kell még az illetéket/eredetvizsgát is fizetni?!



2012. dec. 2. 20:12
 1/2 audiofly ***** válasza:
műszaki vizsga , regadó, biztosítás okmányiroda .. ezeken a helyeken kell fizessél és kész! Sőt még a sorrendet is jól írtam.
2012. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Költségek: autó vételára, műszaki vizsga (39.090 ft), regadó (autótól függ), biztosítás (változó) új forgalmi (6000 ft), törzskönyv (6000 ft), érvényesítő címke (585 ft)
2012. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!