Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy valaki az autóját eladja részletre, nagyobb kezdő összeg befizetése nélkül?

Figyelt kérdés

Arra lennék hogy körülbelül hány százalékban vannak ilyen eladók,mert tudom hogy vannak,de tapasztalataim szerint nagyon kevés.A lízinget ne írjátok,azt én is tudom hogyan működik.Gondolok itt például egy 1994-es évjáratú de jó állapotban levő tanuló autóra.Kis clio,vektra,corsa....

Tehát szerintetek van esélyem találni ilyen eladót?


2012. dec. 4. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Magánszemély nem nagyon fogja így odaadni az autót, a hiteles gépeknél meg ugye hivatalosan 20% önrész a minimum. Olyan 2%-ra tippelek.
2012. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akinek van esze annál 0, ugyanis egy magánszemélynek nincsen lehetősége behajtani rajtad a törlesztőrészleteket, ha nem fizetsz...
2012. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos kedves válaszolók,abba a bizonyos 0 és 2%-ba bele estem.Éppen 5 perce.Ezaz!!! :))))
2012. dec. 4. 14:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne fájjon hogy a kijelentéseddel ellentétes dolog sikerült.Végül is,én is idegeskednék :) A hülyeség határtalan ugye hogy ugye? ;) Na de légyszíves ide többet ne írj.
2012. dec. 4. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Félreérted. A te részedről jó üzletet csináltál. Az eladó az, aki egy komplett idióta.
2012. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, legközelebb fejtsd ki gondolataidat,mert kétértelmű,egyébként lehet kárörvendőm vagy mert még sem jelentkezett a csávó. hm...
2012. dec. 4. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!