Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit javasoltok kezdő enduronak?

Mit javasoltok kezdő enduronak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves fiú vagyok. Szeretnék venni egy 125 ccm-es endurot. Elsősorban igazából suliba járásra, néha túrázgatásra a haverokkal használnám, de délutánonként, hétvégénként kimennék a közeli dombságra, vagy a lőtérre és ott csapatnám neki. (homokbánya,erdő,dombok) Fontos szempontok: Ne egyen sokat, (Pl: KTM GS 125, 41 LE, több mint 10 literes fogyasztás) ne kelljen szarrá pörgetni hogy menyjen, illetve megállja a heléyt mind utcán, mind terepen is. Előre is köszi a vállaszokat! Sziasztok! 15f (boccs hogy ilyen hosszúra sikeredett)
2009. aug. 19. 13:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Méh annyi fűznék hozzá, hogy egyaránt érdekel 2, illetve 4 ütemű mocc is, valamint maximum 250 ezer ft-t szeretnék rászánni.
2009. aug. 19. 14:02
 2/14 anonim válasza:
yamaha dt
2009. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem is eddig az az 1. befutó, utánna TS, utánna talán Tuareg. Valami más javaslat? KDX-re nincs pénzem... :(
2009. aug. 19. 14:31
 4/14 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem előtte írni, hogy volt már motorom, Simson, Honda NSR és most egy tuning kávédaráló van. Nem igazán szeretem, alkalmi vétel volt...
2009. aug. 19. 15:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Yamaha dt 125 R nekem ilyen volt de lesz még csak anyagi okoból elkelet adnom.Terepen adtam neki az ivet és 5 litert evet aszfalton ment 130 km végsebeségre terepet nembirtam kihuzatni mert meghaltam volna.Én csakis Dt -vennék más nálam szóba sem jöhet esetleg a yamaha Tdr.Kdx nemrosz de nem drágább a dt nél de nekem nem tecik.Suzuki tsr-t ne vegyél mert gyenge a motor váz mindent.Csakis dt ez jó mindehova.
2009. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a vállaszt! Szerintem akkor dt lessz a dolgoból. KDX-eket nem nagyon láttam 250 alatt, valami szart meg nem akarok venni. Nézegettem TDR-t is, csak azzal ha eldőlök, akkor idom törik, azt meg nem szeretném...
2009. aug. 19. 22:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Suzuki DR 250-től, vagy Husaberg, Husquarna, de az már nem bizttos hogy lesz ennyi pénzért. Szerintem csak 4 üteműt vegyél, a kétütemű sokat is eszik, nyomatékszegény és jóval hamarább tönkre is megy. Ha mindenáron kétüteműt akarnál, akkor Honda CR-t vegyél, olyat ami nem cross, hanem enduro, az nagyon megy. De abból is legalább 250-est.
2009. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

15 éve crossozok, endurózok hegyekben, völgyekben. Ne is haragudj, de 250 ccm alatt nem lehet használható gépet venni, csak játékra valót. És mindenképpen 4 üteműt veszel, ha jót akarsz magadnak.

Üdv!

2009. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha csak endurozásra kellen, akkor DR-XL-XR 350-t vennék, de mivel közlekedni is szeretnék vele, és jövőre csak a1-es jogsim lehet, 125 ccm+ kizűrva... :/
2009. aug. 20. 18:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél babakocsit , mint azt a sz..t, én személy szerint , szégyelnék még rá nézni is!
2009. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!