Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ideig tart egy házi...

Mennyi ideig tart egy házi szerelőnek, hogy lecserélje a nyári gumikat télire, ha a felnit is cserélnie kell rajta?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Házi szerelő? Az milyen?


Ha a felnin cserélni kell a gumit, akkor ahhoz jó ha van célgép, utána meg centírozni sem ártana, szintén géppel.


A gumis is ugyanúgy dolgozik, így ugyanannyi idő alatt.

Hogy az mennyi? Kb. egy órát mondanék. Ha siet meg tudja rövidebb idő alatt is csinálni persze.

2012. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy ez a szerelő otthon dolgozik, szokott gumikat is cserélni, biztosan megvannak hozzá az eszközei.

De még most viszem először az autót, és csak egy garnitúra felnim van.

2012. dec. 5. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem a kopott gumik helyett kevésbbé kopottakat (:D), és a gumis kb. 10-15 perc alatt lecserélte őket. Nem tudom, hogy csinálta, lehet, hogy átugrott pár fontos lépést, de gyors volt, az tény. :)


De tény, hogy ahhoz célgép kell, ami gumis műhelyekben van.

2012. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"otthon dolgozik"

Gondolom nem a nappaliban fogja csinálni egy pajszerral. :D

Valószínűleg fel van szerelve a szükséges dolgokkal, és úgy egy óránál tényleg nem lehet több.

2012. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Természetesen én is úgy gondoltam, hogy van műhelye, de otthon. De ez neki csak olyan plusz.

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 5. 10:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért kérdezed, hogy mennyi idő, mert azt mondta hagyd ott a kocsit és menj vissza később? Akkor ne hozzá vidd. Ez megváros szervíz. Én mindig szem előtt csináltatom. Bármelyik gumis megcsinálja ezt, akár úgy is, hogy spontán bemész.
2012. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10:46, egyetértek!
2012. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én végig ott leszek, amíg csinálja, megvárom. Pont azért kérdeztem, hogy vajon meddig is tart.
2012. dec. 5. 11:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Rutinos szerelőnek max 20 perc.
2012. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 taki9333 ***** válasza:
max félóra centirozással együtt
2012. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!