Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Központi zár beszerelése után...

Központi zár beszerelése után a kárpitok, és a műszerfal mennyire zörög? Oda merjem adni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Alapfelszereltségű 97-es Corollába szeretnék Távkapcsolós központi zárat. Sokat használjuk többen és a folyamatos gomb nyomkodásban többször nyitva maradt már valamelyik ajtó. Lényeg, mi lényeg, ma voltam ajánlatot kérni, és mondták, hogy le kell venni az ajtókárpitot és a műszerfal alatt is lesz valami. A Japánok pöpecül összerakták 15 évesen sem zörög semmi, de vajon ha most "megbontják" akkor is így marad? A másik kérdés, hogy ha el akarják vinni megcsinálni, (ahol mondjuk én nem vagyok) akkor oda merjem adni, vagy ragaszkodjak, hogy Én is az autóval tartok, vezetem, stbi???

2012. dec. 5. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered őket, honnan lehetne tudni, mennyire vigyáznak rá?

Ha csak nem törnek el valami patentot vagy ilyesmit és nem pótolják, ugyanolyan jó lesz, szedtem már szét sok kárpitot, nem lesz semmivel rosszabb

2012. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beviz Elek ***** válasza:
Értenek hozzá gondolom, nem kell félteni. Én itthon az udvarom raktam bele házilag a kp-i zárat. Egy kárpit szétszedése, összerakása nem nagy durranás.
2012. dec. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!