Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G 1.4 98-as ablak...

Opel Astra G 1.4 98-as ablak nem megy fel automatikusan, csak úgy hogy folyamatosan nyomon. Ha kulccsal zárom, nem húzza fel az ablakot. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy a kapcsoló nem kapcsolja, vagy a komfort elektronikával van vmi gond, lehet csak a biztositékja ment ki. Ha kulcsal zárod eddig is felment az ablak? Mert van olyan autó, ami csak ha távirányitóval vezérled, akkor megy fel, és ha kulcsal zárod, különgombbal kell.
2012. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beindítod,leállítod,és /remélhetőleg/jólesz.
2012. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lehet h bekell tanitani, bár akkor akadozva szokott menni.. 5mpig fent kell tartani a kapcsolót, illetve lehuzni és alul is 5mpig nyomva tartani.
2012. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akadozva megy. Csak akkor ha én nyomom. Próbáltam betanítani de semmi. (fel volt húzva az ablak, levittem folyamatos nyomással és mikor lement nyomtam tovább 6-10 sec-ig majd felfelé is folyamatosan és fent is vártam) Gyújtás rá volt adva.
2012. dec. 6. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Akksi saru le, rakd vissza, és ha gyujtásnélkül is müködik ,akkor próbáld meg, hogy fenti állapotban felhuzod a kapcsolót és ugy vársz pár mp-et. Betanitásra ez a kétmódszer létezik. Ha nem jutsz semmire, opeforum-ra menj fel :)
2012. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan problémám lett, miután levettem a sarut, indításkor a riasztó bekapcsol. Sok indítás után az autó nem indul. (Gondolom a hideg és az indítások leszívta az aksit.) Este tudom felrakni töltőre. Mi lehet a riasztóval?
2012. dec. 8. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!