Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Stella mopedről mit kell...

Stella mopedről mit kell tudni? Mert amúgy rigám van és egy stellát láttam Fóton egy oszlophoz támasztva és nagyon meg teteszett a pici termete de stella ként eladót alig találni. Van neki valami más neve? Vagy szimplán ennyire ritka és titokzatos?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy riga babetta blokkal. A 2 gyár együttműködéséből született. A Jawa adta a blokkot, a Riga meg az összes többit. Ajánlom a riga.hu oldalt. Itt sok információt találsz, és kérdezhetsz a fórumon is.
2012. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit én szoktam látni abban simson star motorblokk van és ahogy láttam hibátlanul bele megy és jóval erősebb lesz. amiket pedig látni eladót azokban nem babetta blokk van hanem inkább valami újabb fajta riga nem?
2012. dec. 6. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Tessék itt egy babetta blokkos: [link]

Teljesen gyári, így gyártották

Itt egy másik kép: [link]

Ezen egy romet blokkos Stella látható. Ez is gyári, gyártották romet blokkal is.

Ez pedig itt egy V50 blokkal szerelt Stella: [link]

Ez a blokk Riga gyártmány. Ez már tirisztoros, nem megszakítós mint a régi Rigák.


A Simson blokk utólagos beépítés. Jobban megy vele az biztos. Én 2 hete egy mini Rigát láttam Star blokkal. Csak úgy repesztett. Elég furcsa látvány volt mert egy kb. 110 kilós kopasz fickó ült rajta. :D

Aranyos kis gépek ezek.

2012. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval majdnem az összes moped gyár összefogott és épített egy stellát :D valóban aranyosak de nem lehet nagyon kapni úgyhogy mini rigát fogok venni inkább
2012. dec. 7. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
A Mini Riga mégjópofább jószág. :D
2012. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, kár hogy nem valami megbízható
2012. dec. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!