Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Úgy fest, befagyott a szélvédő...

Úgy fest, befagyott a szélvédőmosó. Mennyibe fáá kicserélni?

Figyelt kérdés
Van egy 2001-es, 1.3-as Suzuki Swiftem. Nyári szélvédőmosó volt benne, amire öntöttem télit, így körülbelül 40-60%-os arányú volt. A motor vagy a szivattyú most nem működik a bajuszkapcsolóra(nem is zúg). Körülbelül mennyibe kerül ezt kicserélni? Köszi előre is a válaszokat.
2012. dec. 6. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell kicserélni,csak ki kell olvasztani a csövekből is.

Parkolj be 1 befűtött garázsba 3-4 órára,és miután kiengedett a jég, töltsd fel téli szélvédőmosóval a tartályt,majd nyomasd ki az ablakmosóból a NEM fagymentes folyadékot és működni fog. Lehet hogy egy biztosíték csere is kell,mert az kiégett mikor erőltetted.

2012. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem kell fagymentes garázs sem, csak egy fél liter forróvíz. :)
2012. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. de ha nem zúg a motor, akkor is megoldás lehet, amit írtatok?
2012. dec. 6. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha belefagyott a lötty, akkor nem fog tudni elfordulni - nem is fog zúgni. Viszont ha így erőlteted elolvadhat a biztosíték, mert túl nagy áramot akar felvenni.


Olvaszd ki, akár a meleg garázs és melegvíz kombinációjával is, aztán utána próbáld. Anyámnak is fagyott már bele (WagonR+), egy éjszaka a garázsban és ment megint.

2012. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszi még egyszer!
2012. dec. 6. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!