Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Thalia 1.5DCI motort...

Renault Thalia 1.5DCI motort mennyiért Chipelnék meg? Mennyire lehet felhúzni hogy a motort se nagyon károsítsa? Gyárilag 65Le motort van benne úgy tudom 90Le lehet kellemesen felhúzni de azért aki jobban ért hozzá elfogadnék egy pár tanácsot

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Jó tanácsom nincs, csak némi jóslatom: Miután megcsináltátok a chiptuningot, azon fogsz aggódni, hogy miért zabál sokat az autó. Aztán egy év múlva meg azon, hogy miért kell befecskendező sort cserélni 600 ezerért a fiatal autón!
2012. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Dolgoztam Bosch Diesel szervízben is,főnököm 20 max 25%-ot ajánlott mindig a tulajdonosnak.Az még jó a motornak.Az üzemanyagfogyasztás hosszú távon átlagosan 1.5-2literrel kevesebb,kedves előttem válaszoló.Ez biztos,legtöbb ügyfelünk visszatérő volt,és meg volt elégedve mindneki,elmondták tapasztalataikat.90eFt volt a chiptuning díja kb 1.5éve,az szerintem lóf@sz.Az emberek 90%-a üzemanyagmegtakarítás céljából kérte a tuningot,főként aki sokat jár pályán,külföldre,benzines,diesel egyaránt.
2012. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt tuti fel lehet gond nélkül tuningolni 85 lóerőre, mert gyárilag van ilyen kivitel ebből a motorból, de mehet több is bele szerintem.
2012. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen hihetőnek tűnik, hogy egy motor azt a plusz 20 lóerőt a semmiből teremti elő, sőt még kevesebbet is fogyaszt...


Mr. Spock, minden energiát a hátsó pajzsokra!

:)

2012. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te szerencsétlen,a jóízlés határain belül nem tudok rólad nyilatkozni,nagyobb teljesítmény kevesebb munka/erőfeszítés, általános iskola alsó tagozat.

Az én saját autómat is megcsinálta,akkor még nem tudtam mi a jó,egy 2.0 PDTDI Passatom volt,átlagfogyasztás 9.2ről lement 7.2re.És ez forszírozott tempóban értendő,szenvedett nálam az autó mint Krisztus a keresztfán:)

Nem szeretem ha vki olyan témában okoskodik amihez nem ért..

2012. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Turbos autónál nagyon könnyen lehet elérni extra nyomatékot meg lóerőket. Szívónál viszont tényleg nincsen értelme a chipnek.
2012. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igen én is utána olvastam tény hogy kevesebbet esznek nem hazugság és ráadásul tényleg nem panaszok voltak írva akik megcsinálták :)
2012. dec. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!