Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Nissan GTR a világ egyik...

A Nissan GTR a világ egyik legjobb (hanem a legjobb) széria autó?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Ha nem a legjobb.
2012. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A széria autó fogalma sok típust és használati különbségeket rejt . Ezek után milyen kategóriára gondoltál? Mert van ahol labdába sem rúghat .....
2012. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és melyik az a kategória ?
2012. dec. 7. 18:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Pld ...családi autó, vagy esetleg vegyes terepen levő használat , takarékossági .... Vételárhoz képest nagy értékcsökkenés ...

De szerintem mindegy mit írok .... nem is ez érdekel :)

2012. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de érdekel!

És igazad van amúgy! De én ennek a kocsinak a saját kategóriájára gondoltam :)

Persze az egyértelmű hogy ez az autó nem terepre való :)

2012. dec. 7. 18:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Látod ...

Nincs olyan kategória ,hogy a " világ legjobbja " :)

2012. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha összesítve nézzük akkor nincs!

De ha kategóriákra bontjuk akkor azért lehet nyertest hirdetni :) (bár mondjuk ez se mindig egyértelmű) :D::D:D

2012. dec. 7. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb, de ott van a legjobbak között. Mindenesetre árban verhetetlen és nem kézzel, hanem sorozatban, szalagon készül. Múltkor volt egy műsor az NGC-n a gyáróriások sorozatban, érdemes megnézni. Mindenesetre ha ilyen kategóriára lenne pénzem, akkor csakis a GT-R-be ruháznék be:)
2012. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, azt pont láttam én is!

És igen, szerintem ár/érték arányban szinte a legjobb.

2012. dec. 7. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Számomra ez E63 AMG Mercitől nem létezik jobb autó; csak gondolj bele, családi autónak is jó, mert van hely benne rendesen, szép is, és 320km/h a végsebessége.


Olyan autó nincs, ami minden szempontból tökéletes, a GT-R abból a szempontból nagyon jó, hogy eszméletlen teljesítmény hozható ki belőle, és már-már tökéletes ahogy bírja a pályát, ezeket a Nürburgring királyainak is hívják.


Sose felejtem el mekkora élmény volt egyszer egy R34 GT-R, amit volt szerencsém Angliában kipróbálni, azóta szerelmes voltam belé, de most már az E63 AMG lopta el a szívem :DD

2012. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!