Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz hidegindítás, mi lehet...

Nehéz hidegindítás, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen indul az autóm HA egyáltalán beindul ebben a hidegben. Első indítózásra még csak be sem röffen, miután leveszem a gyújtást aztán pár másodperc múlva visszaadom, a külön mechanikus olajnyomás jelző óra még mindig zölden világít mint amikor menet közben az olajnyomást mutatja. Szét fagyna az autómban az elektronika? Vagy mi baja lehet? Továbbá a gyújtáskapcsolót is nehezebben forgatom el mint mondjuk nyáron. Amúgy vezérlést és gyújtást múlthéten állíttattam, gyertyák, kábelek, minden jó, üzemanyagot is kap. kocsi vw scirocco gtx

2012. dec. 7. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Benzin nyomás ? Hőfokjeladó ...stb
2012. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, így télen kell autót is vásárolni, ha ilyen hidegben beindul, akkor nem fog cserben hagyni:) Indítómotort tekeri?
2012. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Indítómotort tekeri rendesen, benzinnyomás van, megnéztem. Gondoltam még az akksira, lehet azzal van a baj hogy nem ad le akkora áramot amekkora szükséges?! Hőfokjeladó, na azt viszont nem tudom hogy kell megnézni vagy mi az pontosan.
2012. dec. 7. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szikra van-e? Gyújtáselosztót nézd meg.
2012. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szikra, gyújtáselosztó, minden gyújtással kapcsolatos dolog jó benne. Ami érdekes hogy jobb időbe szinte pöccre indul. A hőfokjeladó lenne benne a rossz?!Bár nem tudom hogy annak pontosan mi a szerepe.
2012. dec. 8. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok autó kevésbé bírja a hideget... nekem 1.0 Swift dettó ilyen,... én betudom annak, hogy nem bírja a hideget... illetve talán túl súrű az olaj ? 15w vagy 20w-s esetleg... vagy passz..
2018. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!