Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 160 km megtételéhez hány...

160 km megtételéhez hány liter benzinre van szükség kb?

Figyelt kérdés
ujabb fajta autórol van szó.
2009. aug. 20. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
800cm vagy 6000cm? Esetleg nem gondoltad hogy típus és cm alapján értelmesebb dolgot lehetne írni? Mondjuk egy 1,4-es benzines tegyük fel eszik 7 litert, akkor ha 7-et megszorzom 1,6-tal 11,2 liter benzinre van szükség.
2009. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ attól, hogy milyen autóról van szó, mert fogyasztás tekintetében nagyon nagy különbség lehet. Egy kisautó 5 liter alatt fogyaszt, egy nagyobb motorral rendelkező, vagy egy terepjáró bőven 10 fölött.

Ha mondjuk 7 literes átlaggal számolunk, akkor úgy 11,5 liter.

Persze gondolom országúton, városon kívül kérdezted, mert városban több.

2009. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz ilyen ostobán kérdést feltenni? újabb fajta egy Suzuki Splash is meg egy W12-es A8-as Audi is....a kettő fogyasztása közt van egy kis különbség!
2009. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen az a W12-es? Talán inkább V12-es! A V a hengerek elrendezésére vonatkozik. W alakú elrendezést még nem láttam.
2009. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Van W12,méghozzá pl a Wolksvagennek is meg az Audinak is.

[link]

2009. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12:28-as, nem ártana tájékozódnod, mielőtt még más teljesen helyes hozzászólását elkezdenéd helytelenül kritizálni! A W12-es motor két V6-os motor egymás mellett "W" szerű állásban, oldalanként 2x3 hengersorral. A VW konszern gyárt W12 6.0 TDI motort is, Audi Q7-be teszik, ezenkívül van benzines W12 6.0 is A8-as Audiban.
2009. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13:51, az, hogy más tájékozatlan, még nem ok arra hogy össze-vissza offolj! Mi köze ennek az eredeti kérdéshez?
2009. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15:27 na és ennek mi köze az eredeti kérdéshez, amit te írtál? :) Ha nem a témához kapcsolódik a hozzászólásod, egy kicsit se, akkor inkább ne utasítgass rendre másokat! Akire pedig írod, az legalább jogosan és a kérdéssel kapcsolatos hozzászólások alapján javította ki az előtte hozzászóló tudatlanságát.
2009. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki tájékozatlan, akkor addig ne írjon butaságokat amíg nem biztos benne! Az meg még sokkal rosszabb, ha meg van győződve valami olyamsmiről, ami valójában nincs is úgy!
2009. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

15:34, 15:27 vagyok.

Bagoly mondja verébnek?

Te tudod... csak azért szóltam, mert ezzel az oldal működését teszed lehetetlenné. (Mivel az oldalon nincs lehetőség privát üzenet küldésére, ezért kénytelen voltam itt megtenni.)

Mellesleg vajon mért van az az érzésem, hogy saját magadról beszélsz?

Nekem mindegy, hogy mit írsz, majd egy moderátor eldönti, hogy az ide való-e vagy sem. Azon meg ne csodálkozz, ha ennyire lepontoznak.

Szevasz...

2009. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!