Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80 1Z-be bele lehet...

Audi 80 1Z-be bele lehet tenni a Passat 1Z kereszt motort?

Figyelt kérdés
Adott egy Audi 80 hosszmotoros, motorcserés és lenne egy Passat kereszt motoros. Na most egyik szerelő azt mondja simán át lehet rakni, a másik azt mondja, hogy a tartó konzol felfogatási lyukak nem stimmelnek. Mindkét autó 1Z-s motorral szerelt! Azt tudom, hogy Golf 3 kereszt motor nem megy bele ezt többen is mondták! De a Passatról senki nem tud semmit!
2012. dec. 9. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy sejtem a karter és a bakok cseréjével mególdható a dolog ..
2012. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors választ! De ez konkrétan érdekelne, tehát az nem elég hogy úgy sejti. Kicsit drága próbálkozás lenne! Na nem bunkóskodni akarok, csak tényleg nem akarok potyára megvenni egy motort és nem is tudom használni. Konkrétan kellene egy válasz attól, aki esetleg már csinált ilyet! A bakok és a kartell az tény, hogy cserés, de a furatok amik fontosak lennének, hogy egyforma helyre esnek-e?!
2012. dec. 10. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy bontóst hívjál fel kamura ...és szedd ki belőle .

Úgyis genyók de a haszon reményében segíteni fog,, :)

2012. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!