Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf 5 bal oldalt elölről...

Frano99 kérdése:

VW Golf 5 bal oldalt elölről nyikorgó hang jön mi lehet az?

Figyelt kérdés
Szóval ha kátyún, gödrön, fekvőrendőrön megyek át nyikorgást hallok! Lengéscsillapító vagy szilent lehet? Megnyomkáltam az autó bal oldalát és akkor is nyikorog!
2012. dec. 9. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem gömbfej lesz.

Aknára kelleni állni és úgy nyomkodni ,a másik (pld haver) megtudja nézni mi ad hangot ..

2012. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szilent,gömbfej, lengéscsillapító, toronycsapágy. Valószínűség szerinti sorrendben.
2012. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úúúúúristen! Te biztosan hazudsz! Hát egy fócvágeny sosem romlik el! Az német autó kérem!
2012. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, te egy nagy idióta vagy! Kiskorodban agyoncsaphatott volna az apád, jobban járt volna! Veled is csak többen vagyunk de jobban nem!

1-2 köszi, megnézem ezeket!

2012. dec. 10. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Megszólalt benned hogy "százezreket adtam ki egy emblémáért, és nem tud többet, mint egy bármilyen típus"! És ez agresszióval tör ki. Tipikus :)
2012. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasznos választ nem tudsz adni, de beleállni a másikba ige...név nélkül. Tipikus.
2012. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!