Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyertyakérdés. Normális, hogy...

Gyertyakérdés. Normális, hogy így néz ki?

Figyelt kérdés

Most cseréltem, kb 20km-ert mentem az autóval. Csak rövidtávokon használom. Így kell kinéznie, vagy valami hibádzik a keverék képzésben?

[link]


2012. dec. 10. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs minden rendben mert egy jól működő autónak a gyertyái középvilágos barnák. Ez fekete tehát valami nem jó, de mint írtad rövid távokon használod így minden rendben mivel több üzemanyagot kap ugye.
2012. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyen 7km a max, amit megyek vele. Akkor normális?
2012. dec. 10. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
az alatt rendesen be sem melegszik a motor ... néha zavard meg városon kívül
2012. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Csak akkor tudod megállapítani, hogy minden rendben van, ha sokat mész vele egy huzamban (3000-es ford. felett is) és utána nézed meg a gyertyákat. Valószínű rendben lesz a képet elnézve, amúgy.
2012. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

elsőnek:az mióta fekete te agyalágyult?!

fehér gyertya azt jelzi,hogy szegény a keverék(kevés a benzin)

2012. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért olyen a gyertyád mert még most vetted ugy majd 500 km után nézd meg

A régi gyertyát nézd meg az milyen volt vagy rakd fel a képet annak sárgás-barnásnak (őzbarna)kell lennie


Én is vettem a motoromba újat és énis megnéztem hófehér az egész gyertya, de egy régi használtnál pedig barna.

És még ha valaki írná hogy a hőértéke nem ugyanolyan volt annak üzenem hogy az volt.

2012. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Itt a régi gyertya:


[link]


Akkor ez gondolom normális, csak a szélein a korom zavart meg..

2012. dec. 11. 06:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez jó


Csak azért kormos mert keveset mész vele nem melegszik be, ja és lehet h alapjáraton kegyeget a gép mielőtt kivetted akkor pedig a keverék dús.


Ha nincs rendellenesség, a kocsit használd egészséggel :)

2012. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!