Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó olcsón? (Kérdésed túl...

Autó olcsón? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Csak így télre gondoltam csapatni a hóban valami hátsókerekes kellene hol tudok venni

én egy Ladára gondoltam az jó


2012. dec. 10. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
www.hasznaltauto.hu
2012. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 crx-es ***** válasza:
jó de ha van több pénzed akkor egy E30 BMW
2012. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
max 50 ezret szánnék rá, tehát szerintem a Bmw drága lenne:) de ha megvan törve az autó az sem gond mert csak így csapatni kellene :D
2012. dec. 10. 18:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát erre a célra az E30-as lenne legjobb. De az a baj, hogy 50 ezerért nem tudsz hátsókerekest venni, még töröttet sem nagyon. Ausztriában viszont az ilyen régi autókat szinte szó szerint ingyen adják, ott kellene szétnézned. Nézhetsz E36-kat is, vagy Ford Sierrákat, gondolom az sem fontos, hogy a papirok rendben legyenek.
2012. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Itt van pl. ez, még napi használatra is elmenne egy darabig, csak talán a keretedbe nem fér be:


[link]

2012. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjuk a BMW-ket, túl sokat kellene szerelni hogy menjen. Amit 50ezerért meg lehet kapni, az olyan is. Vegyél Ladát. Abból is csak olyat kapsz, ami rendesen le van lakva, de motorikusan jó lesz és nem kell érte külföldre menni.
2012. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És hol tudnék olcsón venni?
2012. dec. 12. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Okmányok nélkül szeretnéd gondolom, ezért nem ártana, ha közel lenne. Közben még az öreg farmotoros Skodákra gondoltam. Azok iaz, hogy csak 50 lovask, de nem is túl nagy autók, viszont hátul van a motor, ezért nem tudom hogy mennyivel csúszhat nehezebben mint a Lada, ha egyáltalán nehezebben csúszik. Nézz esetleg youtube-on videókat. Amúgy meg nézelkődj interneten, kérdezgess ismerősöket. Neked kell megtalálni egyet.
2012. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Budapest Budai oldal déli része :D
2012. dec. 12. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát vidéken könnyebb lenne találni, de biztos van Buda környékén is. Nézelődj az interneten.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!