Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CBR1000, Yamaha R1,...

Honda CBR1000, Yamaha R1, Gsxr1000-rel ciki dolgozni járni mindennap?

Figyelt kérdés
Persze túrázni is fogok vele, hétvégente, de munka közben is használnám, nagyon nagy pofátlanság lenne? Hogy nézd már biztos telik neki benzinre, vagy csak én vagyok elfogult?
2012. dec. 10. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
kevesebbet fogyaszt mint egy autó.... értelmesebb mint beülni magad egy 5 személyes gépbe, a másik hogy baromság hogy luxuscikknek számít a motor szerintem. bár télen mit csinálsz?
2012. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az égvilágon semmi ciki nincs. Az irigyek meg irigyek lesznek, akkor is ha egy téliszalámis zsemlét veszel, mert van párizsis is.
2012. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Motorozás az álmom, és hamarosan be teljesülni látszik, télen meg visszaülnék a villamosra, mert hobbi szinten tekintek rá, nem létfontosságú eszköznek
2012. dec. 10. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki,de meg tudod oldani az átöltözést?
2012. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ciki??? Szerintem felnéznének rád, hogy ilyen motorral jársz dolgozni. És ezekből ki lehet hozni 5 literes fogyasztást városban is, olcsóbb, mintha autóval járnál, ezt majd mondd el a munkatársaidnak.
2012. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mr.Flash

Igen át tudok meg át is kell öltözni munkásruhába, tehát itthonról mindegy milyen ruhába megyek, öltöző van

Köszi a válaszokat

2012. dec. 11. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Motorozás az álmom, és hamarosan be teljesülni látszik


miért találod ezt cikinek??főleg ha az álmod akkor meg sz@rd le az irigyeket magasról

2013. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!