Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes bőrüléssel venni a...

Érdemes bőrüléssel venni a kocsit? Akinek ilyen van, nem bánta meg?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Könnyebb tisztítani sokkal, erős amúgy a bőrülés, nem szakad ki csak úgy, de azért vigyázni kell persze rá. Amúgy a hasított bőr a legjobb.
2012. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem - azért is nincs a kocsimban. A bőr ülőgarnitúrát vagy irodai széket sem érzem kényelmesnek/kellemesnek hosszútávon.
2012. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Viktor.K ***** válasza:
nekem bőrülés van az autóban, kényelmes, könnyű takarítani, nem áll meg benne a por. annyi bajom van, hogy nincs ülésfűtés, most kissé hideg.
2012. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre az a legjobb válasz, hogy próbálj ki egyet és ha bejön neked akkor hajrá.

Amit objektívan elmondhatunk:

- tisztítani könnyű

-nyáron, ha nincs klíma, akkor patakokban fog hömpölyögni a töködnél az izzadtság

-télen, ha nincs ülésfűtés, akkor fájdalmasan hideg tud lenni

-a bőrön látszik mennyire volt használva/gondozva a kocsi


Tehát ha bőrösben gondolkodsz, akkor klíma, ülésfűtés és az ablakokra egy hővédő fóliázás kötelező, máskülönben szenvedés.

Nekem bőrös a kocsim és nem bántam meg.

2012. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pagan ***** válasza:
nekem is bőrös van,teljesen jó,télen is és nyáron is egyaránt szeretem,nem tudok negatívumot mondani
2012. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy viszonylag fűtött garázsod, akkor szerintem jó. Viszont ha a szabad ég alatt parkolsz, egy halál lehet. Mondom ezt úgy, hogy az én kocsimban sima szövet van és elképzeltem, hogy egy hidege reggelen milyen lehet a bőrülés...
2012. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!