Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a robogó?

Miért nem indul a robogó?

Figyelt kérdés

Sziasztok. mostanában az a gondom a robogómmal, hogy eddig ment de viszont nem volt benne erő. ma elmentem barátnőmhöz, még jó volt, viszont hzafelé már meg sem nyekkent..

Indításkor az önindító teker, de a motor nem indul.

Mi lehet az oka? talán aksi?


Egy kezdő Apriliás



2012. dec. 11. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy ha ment, akkor sem volt benne erő, akkor valami egyéb probléma van, mint az akksi, de előfordulhat, hogy ettől függetlenül az akksi miatt nem indul. Nincs rajta berugókar? Ha azzal beindul, az akksi lesz a probléma, ha nem, akkor egyéb baj van.
2012. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs rajt berúgó.
2012. dec. 11. 17:44
 3/8 A kérdező kommentje:
nyomom öninditót hajtja csak mar aztis egyre gyengebben
2012. dec. 11. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami közelebbi információt a motorról légyszives. Ha SR és nincs rajta berúgó, akkor valószínű injektoros. A rövid távú közlekedéstől merült az akksi, vagy emulzió dugó alakult ki a szívórendszerben, stb....
2012. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5-6-7-8 km távokra használom egyhuzamban.
2012. dec. 11. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
ha egyre kevesebbet teker az akksi az attól is lehet, hogy próbálkozol és gyengül. ez természetes ebben az esetben.
2012. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha ment es nem volt benne ero most meg be sem indul akkor lehet az is hogy a szetmotornak anyi, de lehet karburator dugulas is, vagy a gyujto gyergya stb.... nagyon sok problema fel lephet vidd el szerelohoz.
2012. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom, hogy már késő, de hátha valakinek segít. Nekem ki volt csúszva a gyertya és azért nem indult, amiután visszaraktam már jó volt. Azért ezt is érdemes megnézni. :)
2018. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!