Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges egy 1.3 Swiftet...

Lehetséges egy 1.3 Swiftet tuningolni valahogy?

Figyelt kérdés

Nem hülyegyerek szuzukira gondolok homasitás nonfiguratív tetkó matricával :))

Hanem van bármi teljesítménynövelő dolog 1.3as motorra?

Sportkipufogó kizárva!


2012. dec. 11. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze. Átalakítod a mezei motort GTI-re, és máris 68>>101LE. Ez az olcsóbb módszer.

A drágább, ha erre dobsz még egy turbót :)

2012. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van. A G13 blokkot át lehet építeni GTi-vé. Igaz némileg sokba kerül.


Olvasgass: [link]

2012. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha lecseréled az autót. Olcsóbban kijössz és jobban megéri, mintha erre költenél egy csomót. És annyival úgyse lesz gyorsabb, hogy megérje. Ezek a suzukik egyszerű autók, kicsi teljesítménnyel.
2012. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most akarok venni egyet :)))

Kell valami ócsó munkábajárós kocsi,csak szeretném ha menne is :))

2012. dec. 11. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor felejtsd el. :)


Az átépítés alsó hangon 200E és egy hét. Esetleg nézz egy 1.6-os F Astrát, az némileg jobban megy, bár az 1.3-as Swifttel sincs gond, csak forgatni kell, 3500környékén adja le a max nyomatékot, a max teljesítmény meg 5500környékén. Ha 2500-nál elváltasz ne csodálkozz ha nem megy. :)

2012. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Astrára is gondoltam,már sok volt,SOSEM volt gondom velük.

Csak gondoltam a Suzuki olcsó,nagy a választék,megbízható stb..csak gondoltam megkérdezem hogy meg lehetne-e piszkálni?

De akkor lehet hogy csak "simán" fogom használni. :)


Gondolom a Swift azért megbízhatóbb mint az Astra,nem?

2012. dec. 11. 19:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Igazából ugyanaz a kategória megbízhatóság terén megfelelő karbantartás ,mellett, annyi hogy az Astrában több a hibalehetőség, de cserébe kényelmesebb.


A Swift igénytelen,csak tankolni meg olajat és szűrőket cserélni kell, de nekem két bajom van vele, 250km után már fárasztó a zaj a szar hangszigetelés miatt, meg a gyári ülései iszonyat kényelmetlenek voltak.


Mondjuk volt pár balesetem úgyhogy ere érzékenyebb vagyok, lehet hogy nem annyira szarok. :D

2012. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kettes Swift,vagy már az új bevásárló swift?
2012. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Vagy az első vagy a második szériásra gondoltam.


Az új buborék swift 1.6ba nekem kifejezetten tetszik,ahhoz nem nyúlnék :)

2012. dec. 12. 17:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Swift nem tuningolásra való mint ahogy azt sokan gondolják. Szerintem vegyél egy tdi-t és azt lehet csippeltetni ha kevés de egy 1.3 benzinnel csinálhatsz akármit akkor sem lesz alacsony fordulaton nyomatékod.
2013. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!