Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » FIAT Multipla 1.6 16V -be...

FIAT Multipla 1.6 16V -be milyen aksit vegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
bele valót
2012. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leméred az akkutálcát, és a mostani akkud magasságát, aztán az akkus boltban megmondod mennyi pénzt szánsz rá, és ezért a legnagyobb indítóáramú, és a legtöbb garanciát adó akkut veszed meg.
2012. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
55A-ra gondoltam vagy 60A-ost?
2012. dec. 13. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi ideig akarsz világítani, vagy hifit bömböltetni álló motornál, esetleg mekkora távot akarsz megtenni töltés nélkül, az Amperóra ugyanis ahhoz kell.

Általánosságban nagyobb Ah nagyobb indítóáramot jelent, de nem véletlenül mondtam el, mire kell figyelni.

2012. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem a kedvedért, és úgy látom ebbe a FIAT-ba négyzetes alakú akku megy csak bele, úgyhogy én ezt venném:


[link]


Ha nem a tescoban veszed drágán, hanem szakboltban, akkor biztos segítenek neked megfelelőt választani.

2012. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül is szakboltban vettem,és a majom kereskedő nem mondta hogy figyeljek a polaritás kiosztásra,úgy hogy ellentéteset vettem.Minden majmot beültetnek és szakboltnak hívják!Fuck
2012. dec. 15. 08:18
 7/7 A kérdező kommentje:

És figyelni a méretre mert nagyon fontos hogy bele is férjen az aksi az autóba!

Figyelni a + - , - + -ra is nagyon fontos!



Már van tapasztalat egy kicsit.

2012. dec. 15. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!