Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz h a dízeles kocsikat...

Igaz h a dízeles kocsikat könnyebb vezetni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez hülyeség.Minél újabb annál könnyebb lehet vezetni.Mellesleg autóvásárlás előtt állok.Jelenleg 1 benzines 2006-os Peugeot 307-sel szemezek.
2012. dec. 12. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az elindulás könnyebb, mert gázadás nélkül is meg lehet oldani.
2012. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nagyobb a nyomaték, főleg alacsony fordulaton, ezáltal a kuplung felengedésével simán elindul. Emiatt a kezdőknek mindenképp könnyebb dízelt vezetni.
2012. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem egy benzines kocsit vezettem, és mindegyik elindult a kuplung felengedésével gázadás nélkül...
2012. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

22.19

De a dízel jobban.

2012. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha falábad van, a dízelt se indítod el gáz nélkül. a kisfityó a 24 lóerejével is elindul alapjáraton, gáz nélkül.
2012. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

bocs ez nem a kérdéshez kapcsolódik de ugy gondolom hogy joban jársz ha tudod..mivel emlitetted hogy még most állsz autóvásárlás elött és peugeot tetszik ..azt tanácsolnám hogy a francia török olasz és társai kocsikat kerüld el messziröl inkább 1 japán vagy német autó..

nem a levegöbe beszélek pontosan emiatt szivok honapok óta hogy francia meg olasz járgányt vettem..és BÁNOM

2012. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt vezetek rendszeresen, sok különbség nincs vezetésben.

Inkább annyi hogy a benzines többet eszik, de jobban is ugrik.

2012. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jah, már hallottam hírét a francia és olasz kocsiknak.Csak úgy megtetszett mert jól fel van szerelve.Kényelmesnek néz ki.Olyan tip-top.És ugyan ennyiért 1 wv polo v golf fele ennyire van jó állapotban(ránézésre),és drága is.Sok kilométer és kb 10 évesek.(amik az én pénztárcámhoz van szabva)kb 4000€-m van a dologra szánva.

Végül azonban mindig oda jutok h tényleg németet kéne nézni v a škodával vannak még annyira oda.

Én dízelessel tanultam vezetni.

2012. dec. 12. 22:55
 9/17 anonim válasza:
0%

4000€-bol nehogy egy 6 eves pozsot vegyel mar :D


az tobb mint 10M HUF :D

2012. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
49%
dehogy, elneztem egy nullaval :) Bocsanat :)
2012. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!