Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felforrt a viz. Vajon mi baja...

Felforrt a viz. Vajon mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel kb 10percnyi út utan, felforrt a vízem, lealltam, fel akartam tölteni, és annyit láttam hogy barnás színű víz fröcsög kifelé a tartályból. Amikor lehűlt egy kicsit és ki tudtam nyitni, feltöltöttem sima vízzel, majd úgy tudtam csak menni hogy a fűtés maxon volt, igy nem forrt fel ujra. Ma Reggel jónak tűnt, nem is kellett ujra tölteni, de mire beertem a kb 25 perces úton ujra felforrt, és ismét nem tiszta hanem barna víz jött belőle. Ötlet? Vajon mi baja lehet? Szerelőhöz még nem jutottam el, azért kérdezem itt először.
2012. dec. 13. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

eldugult a rendszer? nem nyit ki a termosztát? elment a hengerfejtömítés?

nem játék, ha nem akarsz sok százezret fizetni, azonnal szerelő

2012. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A víz a szét ment hengerfejtömítéstől lehetett barnás színű, mert gondolom bedolgozott a motortérbe. A kifröcsögést is okozhatja a rossz hengerfejtömítés.
2012. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy picit járasd meg az autót, állítsd le és szedd le az olajbeöntőt. Nézd meg hogy nincs e valami habos trutyis cucc ott. Ha barnás színű víz fröcsög kifelé akkor elég valószínű hogy a hengerfejeddel van valami. Esetleg az is lehet hogy nem megfelelő fagyállót használtál a hűtőbe és kikezdte. (most ezt fejből nem tudom hogy milyenbe melyiket kell önteni)
2012. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 14. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!