Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy deritsem ki hogy kie az...

Hogy deritsem ki hogy kie az auto?

Figyelt kérdés
mostanaba azt veszem eszre (ugy kb ket hete) hogy kovet egy zold auto...barhova megyek, mindig latom...reggel mikor indulok melozni,ott all a hazunktol nem messze..aztan latom az uzlet kornyeken,ahol dolgozom,este mikor megyek haza, akkor is latom....mit tegyek? szeretnem ki deriteni hogy kiaz...
2012. dec. 13. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szólj egy ismerősödnek, hogy kövesse és derítse ki, ki az!
2012. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress egy ismerőst az okmányirodán, vagy a rendőrségen....
2012. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a neten nem lehet utanna nezni?
2012. dec. 13. 14:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem.
2012. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az interneten nem tudhatod meg, hogy kié az autó. Ha regisztrálsz az Ügyfélkapun, lekérhetsz róla bizonyos információkat, de a tulajdonos neve nincs köztük (logikus: egyszerű állampolgárként ehhez semmi közöd).

A gépjárműnyilvántartáshoz ilyen részletességgel csak az okmányirodákban és a rendőrégen férnek hozzá. Ott kell érdeklődni, de ne várj csodát: ha jól tudom, a hozzáférés módja megváltozott, a "doboz csokiér' megnézi neked Mancika" módszer már nem mindig működik.

2012. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A jármű tulajdonosának adatait adatvédelmi okokból nem fogja neked kiadni se okmányiroda, se a KEKKH, senki.


Ha látod a kocsit és annyira zavar, akkor legközelebb várd meg a tulajt. Nem hinném, hogy le kellene támadnod kérdésekkel - megeshet hogy a környéketeken lakik és 1-2 utcányira van a munkahelye a tiedhez.


Én pl. egy bordó régi Saab-bal és egy fehér kéményseprős furgonnal találkoztam minden reggel amíg 40 km-re jártam dolgozni. Állandó menetrend volt, hogy két adott falu között szemből jött a kéményseprő; a Saabot pedig rendszeresen ugyanott előztem meg...

2012. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
erre enis gondoltam hogy itt lakik a kozelbe vagy valami, de itt majdnem mindenkit ismerek, kerdeztem is par szomszedot hogy ismerik-e, de senki nem ismerte...plusz par napja hivogat valaki rejtett szammal,es mindent tud rolam:pl tudja hogy aznap mikor indultam munkaba, mibe voltam...kezdek aggodni :(
2012. dec. 13. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs férjed?

Ha nincs,szólj valami férfi ismerősödnek,és menjetek oda az autóhoz,amikor benne ül a pali..Ne félj,szerintem nappal nemfog rád támadni..

2012. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nincsen,csak 19eves vagyok. koszi a a tanacsot, igazad van,meg kerek egy ismerost hogy jojjon velem s deritsuk ki hogy mit akar a pasi....
2012. dec. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!