Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor tank belső felújítás a...

Motor tank belső felújítás a LIMITLESS Kft. -nél? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

A honlapjukon leírt szöveg elég meggyőző.

(A tank belső felületét egyedi programozott gépi mechanikus tisztításnak vetjük alá, vegyszeres tisztítás, zsírtalanítás, speciális műgyanta, szintén gépi felhordása.)

Igaz, az ár elég horror, 30 ezer körül csinálnák meg, ha azt nézem, hogy a motor ér vagy 70 ezer forintot (cz250 485).



#motor #veterán #tank felújítás
2012. dec. 13. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom valami hasonlót csinálnak, mint amit itt leírnak:

[link]

2012. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Én is gondolkoztam megoldásokon,de abban maradtam hogy pénzhiányában picit kirozsdamarózom és ennyi elméletileg elég ha nem vészes a tank belseje csak mindig tele kell tölteni nyállal.

2012. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dark27 válasza:

Szia!


Nekem jól megcsinálták a benzintankom, rozsdás volt a belseje. Próbálkoztam egyéb módokon de nem sok sikerrel. Szerintem nem volt veszélyes az ára főleg ha azt nézzük egy új tank és az egyéb dolgok vele (pl.:fényezés, matrica) jelentősen többe került volna.Nekem Kb 2 éve csinálták meg, azóta sincs semmi gond vele. Igazából amit leírtak az igaz. Én csak ajánlani tudom! :P

2013. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!