Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol és mit is kell keresnem...

Hol és mit is kell keresnem Opel Corsa B típushoz csomagtérzárat?

Figyelt kérdés
Párom valahogy a csomagtartónak a zárát csukva hagyta, de mégis nyitva volt a csomagtartó, és megkért, hogy zárjam le kulcs nélkül, én elengedtem, és akkor láttam, hogy a zár függőlegesen van, azaz zárt állapotú. Le akarta csukni, és mondtam neki, hogy nem jó, mert zárt állapotba hagytad... így nem lehet sehogy lezárni, valami nem akad be... venni akarok neki másikat, de nem értek hozzá.. hol és milyet keressek? Esetleg menjek el egy opelos boltba?

2012. dec. 13. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell venni, sőt boltban főképp nem. Szedjétek le a kárpitot vegyétek ki a zárat és nézzétek meg. vszinüleg szétakadt a rudazat, de elég homályos a leirás. Ha netalántán tönkre ment volna, amit kétlek, akkor bontóban vegyetek használtat.
2012. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kulccsal vagy gombbal próbáltad kinyitni?kizárt hogy ennyitől tönkremenjen..
2012. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáljuk ma leszedni a kárpitot! Köszönöm a tanácsot! :) Nem lehet bezárni, szóval jön egy kis bukkanó, és önállósítja magát! Se kulccsal, se gombbal! Nem is tudjuk elfordítani a zárat sem. (Lehetetlenre is képes vagyok! :S ) Köszönöm a válaszokat! :)
2012. dec. 14. 07:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Sikerült?:)
2012. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma este megírom, köszönöm az érdeklődést! :) Nem volt még időnk, ráadásul hamar besötétedik... szurkolj! :) Ha nem jó, akkor komplett zárcsere mindenhol, mert amihez 1 kulcs van, ahhoz 1 kulcs kell! :)
2012. dec. 15. 12:03
 6/7 A kérdező kommentje:
A nagy siker miatt elfelejtettem megírni, hogy minden rendben van, jött az enyhe idő, és csak arra lettünk figyelmesek, hogy elfordul a zár, és lecsukódott!!!! Megfagyott egy picit! :D :D Ennek ellenére is köszönöm a segítségeteket, tanácsaitokat! :) Kellemes Ünnepeket Kívánok!!! :)
2012. dec. 16. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, a hideg is képes ilyenre, jégoldót tartsatok:)
2012. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!