Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem a gyári lada sportkormá...

Vettem a gyári lada sportkormányt. De nincs hozzá mübizonylat. A rendör megbültethet? Benne van a lada embléma gyárilag.

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy embléma nem jelent semmit, többek között azt sem hogy gyári. A magyar szabályok szerint mindenhez ami nem gyári műbizonylat vagy átalakítási engedély (utóbbi nem egy olcsó dolog) kell.


Szélsőséges esetben a rendőr le is kaparhatja miatta a műszaki érvényességi matricát...

2012. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elméletben ahogy Agent K írta.


Gyakorlatban mivel van rajta Lada embléma simán elmehet gyárinak is, valószínűleg nem fognak b*sztatni érte (szerintem egyáltalán nem), nemhinném hogy probléma lesz vele. Ha minden más rendben van ebbe nem fognak belekötni.


Ha egy M3-as BMW kormányát operálnád fel az mondjuk okozna f*szulást.

2012. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ráérsz ha ilyen hülyeségeken gondolkozol,nem kell minden szabályt betartani,ha Ladád van tökösebbnek kell lenned:)

Nekem van egy ezerötös polskim is,Alfa Romeo GTV kormánykerék van benne,Fiat 125ös kürtgombbal a közepén,kétszer is vizsgázott a KPM-nél,le sem sz@rták,mint ahogyan a 2107es Lada automata biztonsági öveket sem,az első lökösön van 1pár ködlámpa kevesebb mint 25cm-re egymástól,ez sem szabályos,ráadásul be sincs kötve,ez sem érdekelte őket:)

2012. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jolvan. Csak h ez levan ültetve az ajnövényzetig meg 15 colos fortitott felnik vannak rajta,két nagy lámpa elöl,full sötétive a két hatso ablak meg a szélvédö.eddig nem szoltak semmiért,de a kormányba nem voltam biztos. :-) ja meg hátul van egy nagy matrica h : kilincsel elöre.
2012. dec. 14. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha ezekért nem szóltak a kormányért már nem fognak, vagy szólnak valamiért a kormány lesz a legkevesebb. :D
2012. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben.köszönöm. :-D de ha megvának,küldöm a csekket. :-D ( csak viccelek )
2012. dec. 14. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Küldheted, csak írd rá a feladót is hogy vissza tudjam küldeni. :D
2012. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Napkiraly ***** válasza:
azt kár kivinned utcára, két sarok után KPM vizsgára mehetsz
2012. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden gyári alkatrésze megvan,he KPM re küldenek,visszsteszem a gyáriakat
2012. dec. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!