Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti f12 vagy aprilia sr...

Malaguti f12 vagy aprilia sr old a jobb motor?

Figyelt kérdés
Szeretnék venn eggyet, külső tuning célra, de ne legyen hármat erejű se. Melyik a jobb?

2012. dec. 14. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Malaguti.
2012. dec. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem vagy esetleg gillera runner?
2012. dec. 15. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkettő.Az f12 jobban tetszett,mert sokkal biztonságosabbnak éreztem kanyarban.Viszont az SR jobban néz ki szerintem(mondjuk attól függ melyik Sr-ről beszélünk)


A Runner is jó,viszont az Piaggio blokkos és abba dágább a tuning alkatrész!Minarelli blokkos robogóból sokkal több van és használt alkatrész is kevesebb van,legalábbis én így látom,aztán lehet tévedek!


Ha elkezded tuningolni,mindenképpen kérd ki egy hozzáértő ember véleményét,aki segít összerakni egy olyan setupot,hogy minden passzoljon mindennel!

2013. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs,elírtam!

Minarellihez van sok használt alkatrész,piaggiohoz kevesebb!

2013. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!