Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kössek be utólag...

Hogyan kössek be utólag ködlámpát Skoda Fabiaba?

Figyelt kérdés
Skoda Fabia 1.4MPI 44kw 2002 AZE motorkódú, Junior felszereltségű autómba szeretnék utólag gyári ködlámpát beépíteni. A ködlámpa már megvan izzóval. Mire van még szükségem, hogy össze lehessen rakni? Szükségem lenne egy jó bekötési rajzra illetve olyanok jó-tanácsára, akik már csinálták ugyanezt. Köszönöm szépen előre is.

2012. dec. 14. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt nézd meg [link] itt lehet hogy adnak jó tanácsot
2012. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyárilag nincs bevezetékelve a csatlakozó?
2012. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy belinkelted a klubbot, majd írok oda is. De ettől függetlenül várom az itt lévők ötleteit is.


Nos, még szét nem szedtem (bár lassan eljön az ideje), reménykedek abban, hogy van előkészítés. Úgy vélem, kicsi erre az esély, mivel Junior felszereltségű az autó, s ebben "egyszerűbb" a vezetékelés, mint mondjuk egy Ambient vagy Elegance fokozatban. A világítás kapcsoló is csak a hátsó ködzárfényt tudja.

2012. dec. 16. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül lehet benne van, sok más autóba is a kábelkötegbe kivan vezetve, csak a kapcsolót kell berakni. Ezt megkell nézni és utána lehet tovább menni.
2012. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 msebi06 ***** válasza:
Én most raktam be az enyémbe nemrég. Biztosítéktáblánál megkerestem a hátsó ködlámpa vezetékét, és arról kivezettem előre is, nem egy bonyolult dolog, biztos menni fog.
2012. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!