Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Rolls-Royce és a Bentley...

A Rolls-Royce és a Bentley régi autóiról (1970-1990) azt hallottam megbízhatóbbak, mint pl. a 2000 körüli Jaguarok, igaz ez?

Figyelt kérdés

Évi nagy futásteljesítmény mellett (legyen 50.000) melyikben bíznátok jobban?


Tudom, hogy a luxus kategória jóval drágább alkatrészárakkal dolgozik, mint a prémium, de ha (szinte) nem is hibásodik meg, akkor 1. kevesebbet - kevesebbszer - kell költeni rá, 2. nem kell azon idegeskedni, hogy na vajon mikor, hol fog otthagyni a semmi közepén.



2012. dec. 16. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
2000 körüli Jaguaroknál,Rovereknél minden megbízhatóbb!
2012. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy hivatásos Rolls-Royce soför azt nyilatkozta a gazdája kocsijáról hogy nem vallami jó
2012. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy luxusautóban mindig jó sok extra van, és ezek 10-20 éves vagy öregebb korukban nagyon szeretnek elromlani. Arról nem is beszélve, hogy sztem egy ilyen Rolls-Royce-hoz nem nagyon van itthon alkatrész, külföldről meg beletelik egy kis időbe mire megjön. Ezek nem évi 50k km-es futásra valók, hanem hobbiautónak, vagy mondjuk esküvőkre.
2012. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha figyelembe veszed azt az egyszerű tényt,hogy a régi autókat össze is rakták és nem spórolták ki belőle az anyagot.Akkor szerintem nem kérdés melyik a jobb.Persze ez attól is függ,hogy az előző tulajdonos vigyázott-e rá.Hosszú távon nyilván az a jobb amelyikre kevesebbet kell költeni(fenntartás,javítás).
2012. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!