Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf vagy ford...

Volkswagen golf vagy ford focus? Ugyanabban az évjáratban és felszereltséggel.

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Fordot mondanék, a kevésbé pörgetős motor miatt tovább bírja, de igazából amelyik tetszik, veszteni egyikkel sem fogsz.
2012. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én a golfot ajánlom
2012. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már muszáj választani, akkor tuti, hogy Focus. A Golfok mocsok drágák. Opel Astra esetleg?
2012. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! körül fogk nézni az astra eszembe se jutott pedig arról is jókat hallok köszönöm a tippeket! a volkswagen hiába tartós de mégis ha valami van akkor drága az alkatrész nem?
2012. dec. 17. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Maga az alkatrész nem drága, az autó már annál inkább. Nagyon túl vannak árazva.
2012. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Astra 1.4-1.6 16Vnél számolni kell az olajfogyasztássl.

Én a két kocsi közül inkább a Fordot ajánlanám,bár nem tudom benzin vagy dízel párti vagy,de a benzines Golfok nem sajnálják maguktól a naftát,viszont egy TDI kellemes és hasznos társaság ha nyomatékról van szó.

2012. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Focus, egyértelmű!
2012. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!