Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW az új szériás autók...

A BMW az új szériás autók után egy kis kihagyással nem akar egy új 8-as BMW-t? Vagy felesleges az M szériás kocsik miatt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Erről még sajnos semmi hír, régebben volt valami pletyka, hogy a gran coupeból akarnak kihozni valamit, de ugye az is 6os széria lett.
2012. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az M5be pakolnak a V8asnak turbót is, az M6ba a tuning cégek kompresszort ám egyikben sincs V12, régi V12esek vegyes fogyasztással ettek 15 litert, mai technikával szerintem ezt le lehetne vinni 10 közelébe. Azért ha úgy nézzük a 850essel az volt a baj hogy sokat fogyasztott bár szerintem aki tud ma egy M5/M6ost tankolni az tud egy V12est is. Ezért is csodálkozok hogy miért nincs új
2012. dec. 17. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Elvileg ez egy új 8-as BMW, csak kár, hogy messze nem néz ki olyan jól, mint a régi, emelett nekem külsőre egy Nissan 370 Z koppintásnak tűnik!

2012. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szerintem teljesen megszokható, régit sem láttam még élőben.


"Bár a lapos hibrid csupán egy 1,5 literes háromhengeres benzinmotort kapott, amely önmagában is 220 lóerő és 300 Nm leadására képes, az első kerekeket hajtó villanymotorral együtt már 393 lóerőt képes mozgósítani."


hát... azért másfél literből 220ló nem kevés bár M motort vártam nem i motort.

2012. dec. 17. 20:58
 5/9 A kérdező kommentje:
de ha a kis fogyasztásra koncentrálnak akkor már miért nem dízelt raknak bele és azt hegyezik ki? Pl: 550d. iszonyatos turbonyomás és nyomaték meg erő és ahhoz képest kevesebbet fogyaszt mint egy 160 lovas E39 525d
2012. dec. 17. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Régit én már láttam élőben, nagyon-nagyon jól néz ki, viszont ez szerintem tényleg nem szép. Diesel motor meg ilyen autóba nem való, mint ez.
2012. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
fogyasztás tekintetében viszont ha már hibrid akkor fogyasszon kevesebbet vagy fogadjon be etanolt és akkor már is teljesen "zöld"
2012. dec. 17. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem értem minek erőltetik ezt a Hibridet. Hiszen ez egy sportautó. Ebbe egy 3 ezres 300 valahány lóerős motor illene. A hibdriddel csak nő a hibalehetőség. Ezt az autót inkább a fiatalok fogják keresni, ők meg jobban szeretik az erős benzineseket. A formáért kár a legjobban. A régi 8-asnak azt a remek formavilágát kellett volna frissíteni az alapok meghagyásával maivá fokozni.
2012. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen ebbe való benzines, bár lehetne belőle egy 850d-is 550d motorral, mert mint mondtam alig fogyaszt és nem 10-en litereket eszik hanem alatta
2012. dec. 18. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!