Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség egy első és...

Mi a különbség egy első és egy hátsókerék vagy a 4kerékmeghajtásos autókon?

Figyelt kérdés
És mi alapján tudom ezt eldönteni vagy rájönni, ha nem tudom alapból milyen az a kocsi?

2012. dec. 18. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első kerék meghajtású kocsi a legáltalánosabb, és egyben talán a legpraktikusabb a sima városi embernek. A hátsó kerekes autók izgalmasabbak, sportos vezetési élményt adnak (igaz, a zsigulik is hátsó kerekesek). A 4 kerék meghajtású kocsik általában terepjárók, nehezebben akadnak el a sárban, meredek emelkedőn is fel tudnak menni. Hátránya, hogy többet fogyaszt.
2012. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 schocko ***** válasza:
Olvasgass az autókról és majd megtalálod a válaszokat.
2012. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Takumi ***** válasza:
Alánézel és rájössz. Neten utánanézel. A legtöbbre rávan írva ha 4 kerekes. awd, quattro, 4motion, 4matic stb.
2012. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet azért kérdeztem itt, mert itt akarok olvasni róla, annyi eszem nekem is van, hogy beírjam a googleba, de lehet, hogy itt valaki érthetőbben is leírja a dolgokat mint pl. az első válaszoló, köszönöm neki.
2012. dec. 18. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Peldaul a hatsokerekessel nem nagyon lehet telen a hoban kozlekedni, mig egy 4x4 eppen telre valo :)
2012. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!