Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány órát kellett vennetek,...

Hány órát kellett vennetek, amíg letettétek a (sikeres) vizsgát "B"-s jogsira?

Figyelt kérdés

Az oktatóm folyton mondogatja, hogy 30 óra nem elég, 50-60 óra alatt senkit nem enged vizsgázni. Velem 12 óra alatt még mindig nem vette át a rutint, pedig azért nem vagyok suta hozzá.

Szerintem pénzéhes lehet a csávó ezért akar minél több bőrt lehúzni. Átmenjek máshoz, vagy mit gondoltok.


2012. dec. 19. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 50-60 óra alatt nem enged vizsgázni, akkor keress helyette mást. Csak a pénzre megy. A 30 óráról majd ad neked számlát, a többire azt fogja mondani, hogy majd feketén fizesd ki, mert így jobban jársz. Persze igazából ő kaszál rajta. Biztos hogy át akar verni, igy ennyire előre nem tudná megmondani, hogy neked 50-60 óra fog kelleni ahhoz, hogy jól vezess.
2012. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtató, hogy egyetértesz velem. Azt hiszem, majd beszélek az autóssuli igazgatójával és lehet átkérem magam hozzá.
2012. dec. 19. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:

én 28 óra után mentem vizsgára, meg is lett, persze papíron a minimum fel volt tüntetve


amúgy meg a legsutább embernek se kell 60 óra, ha odateszi magát rendesen

2012. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

B kategóriából (úgy, hogy soha nem vezettem előtte) a 31. órán vizsgáztam. Át is mentem. (kenőpénz nélkül)


Marhaság, 50 óra alatt ugyan úgy nem tanulsz meg vezetni, de az oktató jól meg akar legalább kopasztani.

2012. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Totál ideg vagyok most emiatt, azt a pénzt nem ingyen kaptam hanem jól megizzadtam érte. Eddig kételkedtem magamban mert folyton győzködött, hogy ez így megy. Most megerősítettetek az igazamban szóval holnap tisztázom a dolgot és vagy rendesen tanít vagy beverem a képét és átmegyek máshoz.
2012. dec. 19. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt felejtsd el, hogy tisztázod vele a dolgot. Azonnal menj át másik oktatóhoz. Mert ezzel úgy sem tudod tisztázni a dolgot zökkenőmentesen, és utánna azt akarod hogy ő tanítson? Ezt te sem gondolhatod komolyan. Ott kell hagyni a fenébe, és átülni máshoz.
2012. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólónak


ha vele maradsz, simán lehet hogy összejátszik a vizsgabiztossal, vagy rásegít a bukásodra: akkor megint mehetsz pótórát venni


csak le akar húzni a ganaj! menj át máshoz, de említsd meg a suli igazgatójának hogy mekkora szemét, hogy más se járjon így

2012. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!