Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mélyebb hangzás a motornak?

Mélyebb hangzás a motornak?

Figyelt kérdés

Hello!


Nemrég vettem életem első autóját, egy 2000-es évjáratú Seat Ibizát 1.4-es motorral. Nagyon testzik, jó kis autó, csak a motor hangja engem idegesít, olyan mintha egy porszívót vezetnék.


Szóval szeretnék bele venni egy új kipufogó rendszert, de azért azt se akarom, hogy repedtfazék hangja legyen, mint a sok hülye telepi raj Suzukijában. Csak egy picit legyen komolyabb hangja, és nekem az már teljesen jó.


Például az ezutáni generációs Ibizáknak szerintem jó hangjuk van, ha valahogy egy olyan kipufogórendszert berakok, mint azoknak, akkor a hangja is szebb lesz?



2012. dec. 24. 15:07
 1/2 crx-es ***** válasza:
álj rá egy aknára és nézd meg a rendszert hány dob van benne mert pl a honda civic-ekben 2 van egy kicsi középen meg egy nagy hátul. hova valósi vagy ? az lehetne egy jó megoldás hogy veszel rá egy sport dobot vagy csináltass rá tök üres lesz de mély hangja lesz a gyapot miatt ha pesti vagy akkor a dinamit dobot ajánlom a legjobbak
2012. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köss a kipufogó végére egy vödröt :D
2012. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!