Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyibe kerül a...

Szerintetek mennyibe kerül a skoda 120L fenntartása? Mennyit fogyaszt 100km-re? Milyen előnyei, hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan 8 lityó körül eszik, kisköbcentis kis teljesítményű motor, nem drága fenntartani, faék egyszerűségű szerkezet.

Hátránya a farmotor és a baromi könnyű eleje.

Állítólag nyáron nagy melegben forralja a vizet.

És ennyi.

2012. dec. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elején még cementeszsákkal, meg egyéb súlyokkal lehet segíteni, igaz akkor nincs sok csomagtér, viszont azzal, hogy nagyon melegszik, nem tudsz mit csinálni, nem túl jó konstrukció. Nem csoda, hogy nem is látni ilyen autót az utcán. Meg nem mondom mikor láttam utoljára!
2012. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát itt Budapesten van belőlük pár. Alkatrészellátás is jó hozzá. Jó autó, volt nekünk is annó.
2012. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Haveromnak volt egy rozsdás, lyukas küszöbű 120-asa. 6.5 litert evett 100-on, 5 sebességes váltóval. Arra panaszkodott mindig hogy 100 km/h fölött elkezd úszni az eleje, mert olyan könnyű. Jó autót lehet belőle faragni, csak sok idő, meg pénz. Lehet bele rakni Favorit/Felicia/Favorit blokkot, ültetni az elején, keményebb lengéscsillapítókat alárakni, stb. A srác végül beadta a bontóba... Majdnem megvettem tőle, nem is adta drágán (50 ezer Forint) de a karosszériára rá kellett volna költeni vagy 100 ezret, 1 hónap műszaki volt rajta csak, meg a motor is ette az olajat... Ha belegondol az ember nem éri meg anyagilag. Hiába olcsó, mindig kell rá költeni. Itt 10 ezer, ott 5, aztán a végén az autó árának a háromszorosát költöd el alkatrészre.

Persze ha 3 éves korod óta vágysz egy ilyenre akkor azt mondom vedd meg, de ha csak egy közlekedési eszközt akarsz akkor nem éri meg vele bajlódni.

2012. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 105 volt imádtam de csak második autónak jó nem pedig ház előtt állós mindég ugrásra kész autónak. a fenntartás az lópikula .
2012. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!