Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS! Elektromos ablak probléma...

SOS! Elektromos ablak probléma. Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is nagyon kellemes ünnepeket mindenkinek!


Leengedtem a kocsiban az ablakot aztán mikor felakartam húzni roppant egyet és nem jött fel.

A motorja működik azt hallani.


Mi lehet a gond? Már egy ideje nem működik tökéletes néha nehéz volt le és fel húzni most viszont végképp megadta magát és lent maradt.


Házilagosan javítható esetleg? Télvíz idején elég sürgető a probléma:(


2012. dec. 24. 20:40
 1/6 anonim válasza:
Sín rendben? Esetleg fogaskerék nem kopott ki? Kerregő hangot nem ad, mikor húztad fel?
2012. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó erős szigetelő szalaggal(Tescoban kapható, zöld színű, nagyon erős) átlátszó nejlont ragassz az ajtó keretre, míg nem mész vele szervizbe. Egyébként a motorban gyengült el az alkatrész és most eltört, anyagfáradás miatt. Bontóból olcsón megúszhatod!
2012. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg szétszedni az ajtókárpitot , mert lehet valami tartó fül tört le ,azt kézzel próbáld meg feltolni az ablakot és valami fával kiékelni mert ha nem áll garázsba akkor a zacskóráragasztás utcán nem lenne valami jó ötlet szerintem , azt majd reggel megnézed ,hogy mi is van ,vagy addig jó az a kiékelés amíg nem jutsz el egy szervizbe
2012. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a technika,de swift-nél szereti elengedni a ponthegesztés a sínt...
2012. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szedd le az ajtókárpitot és nézd meg mi a gond. Lehet hogy vmi kiakadt.

Bármi is legyen, emeld fel az ablakot kézzel és ha nem marad úgy mert nem szorult meg semmi akkor támaszd ki.

Amikor lesz időd, pénzed akkor meg elviszed szervizbe.

Idén már kicsi az esélye hogy megcsinálják neked.

2012. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bontás nélkül passz. Szét kell szedni és megnézni.


Egyébként ha nem valami extrém ritka/új prémiumkategóriás géped van a két ünnep között simán elintézhető, addig pedig fel tudod tolni és rögzíteni kézzel is ha lebontod az ajtókárpitot.

2012. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!