Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról? (HONDA Integra 1.8 Type-R)

Figyelt kérdés

Első sorban olyanoktól szeretnék választ kapni akiknek van vagy volt ilyen autójuk.


Ha jó ha rossz fejtsétek ki plz



#Integra #Honda #HONDA Integra 1.8 Type-R
2012. dec. 26. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó, elavult, betegeskedő japán konstrukció, nem kéne ingyen sem.
2012. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

# 1

Ingyen sem ??? Képzeld én még fizetnék is érte ! :D


A viccet félretéve, állat egy gép. 1.8-as szívómotor 190 lóerővel, kell ennél több ? Hétvégi/hobbi autónak tökéletes.


"Első sorban olyanoktól szeretnék választ kapni akiknek van vagy volt ilyen autójuk." / ne várj sok jelentkezőt, nagyon ritka kocsi ez, én speciel 1x láttam tuning talin.


Aki próbálja lehúzni hogy : mind szétvan hajtva meg ... az nem ismeri ezt a motort vagy dízelpárti.

2012. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Jah és még itt egy vidi : http://www.youtube.com/watch?v=K-ZMWVP9EPw
2012. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én sosem voltam autómániás ember örülök hogy a "nagyobb" márkákat felismerem XD [mondjuk ha rá van írva nem kihívás xD]


Megtetszett ez az autó nagyon ha lesz pénzem és lehetőség sztem ilyet veszek XD

2012. dec. 27. 00:23
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

"Nem jó, elavult, betegeskedő japán konstrukció, nem kéne ingyen sem."


Ezt ugye nem gondoltad komolyan? A legnagyobb baja az lehet, hogy nem találsz egy nem széthajtott példányt. Akkora presztízse van, hogy egy 15 éves példány, még mindig másfél milliós vételárnál kezdődik.

2012. dec. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt ugye nem gondoltad komolyan? A legnagyobb baja az lehet, hogy nem találsz egy nem széthajtott példányt. Akkora presztízse van, hogy egy 15 éves példány, még mindig másfél milliós vételárnál kezdődik."


De 5 év múlva búcsút inthetsz tőle, főleg ha nem díszbemutatókra veszed, hanem sokat használod.

2012. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
még ilyen baromságot... miért kéne búcsút inteni, a normális állapotban lévő példányok karban vannak tartva, szervízelve vannak mivel javarészt honda fanatikusok a tulajaik. Ha ezt a hozzáállást átveszed, és teis jó gazdája leszel a kocsinak, nemkell amajd kidobni... milyen autód van? (gondolom tádééíííí, annál jobb nincs...)
2012. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy jönnek majd a baromság dumával. Ha nem lestrapált, akkor biztosan tovább tart, ha vigyáznak is rá. De ha széthajtott, agyontuningolt akkor biztosan nem. Nem tudom mire gondolsz mi a franc az a "tááddéíí"?
2012. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

őőőőőőőőőőőőőőőőőőő lenne 1 kérdésem xD

A kocsi fogyasztása átlagos vagy sokat eszik? (sosem voltam otthon a kocsi témákba)

2012. dec. 27. 21:31
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerinted? Tippelj:D Igen sok...
2012. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!