Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Koran reggel befagyott (...

Koran reggel befagyott ( berohadt? ) a kezifekem. Probaltam csusztatott kuplunggal kijatszani de nem enged. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 08:05
1 2
 1/16 crx-es ***** válasza:
45%
ha nem muszáj soha ne húzd be inkább sebességbe rakd jöhet a hajszárító attól nem lesz baja vagy a forró víz
2012. dec. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet hogy hülye kérdés, de hova őntsem a meleg vizet? Illetve hova fujjak a szaritoval?
2012. dec. 27. 08:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen autó? Ha dobfékes, akkor a hátsó dobféket, jobb híján a felni felől a csavaroknál. Ha tárcsafékes, akkor a nyerget. Reméljük csak befagyott és nem rohadt be :S
2012. dec. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Dobos


Egyébként mit jelent pontosan a berohadas?

2012. dec. 27. 09:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy este alatt nemfog berohadni a féked,ahhoz egész télen kéne álljon a szabad ég alatt...

Ha tudod nélkülözni az autódat pár órára,akkor megvárod amíg felmegy a hőmérséklet plusz-ra,és kienged a kézifékkötél.

2012. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Tettél e sikeres müszaki vizsgát?a téli csapadékos időjárási viszonyok között amikor sanszos hogy fagy napközben vagy éjjel soha nem szabad kéziféket használni mivel a kocsiszakrény alján felgyült csapadék folyadék az állás során befolyhat akézifék bovdenházába ahol megfagy és az történik amit most megtapasztaltál,acélismereti ismeretek elemi 6.osztály fizikán pedig ha figyeltél tudhatod mekkor ötlet egy fagyott acélra forró folyadékot önteni....
2012. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Forgalmi vizsgán, parkolásnál a rögzítőfék mellőzése, azonnali bukást von maga után. Baromság mondjuk, de hát ez van. Télen én is sebességben hagyom, nyáron viszont használom a kéziféket.
2012. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
télen fagyban nem lehet használni ezt irtam nem mást
2012. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én autómon nyáron, 30 fokban két hét állás után beragadt.. Sikerült "kiugrasztani", de azóta egyáltalán nem használom.
2012. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mindenek előtt köszi a válaszokat!


Tettem sikeres műszaki vizsgát nyilvánvalóan, és tudom jól hogy télen nem ajánlatos a kézifék! Hogy miért lett behúzva az mellékes, vszinű reflexből, megszokásból.

Ugyhogy ezeken tul is lephetunk, nem kell ragozni olyant, ami egyértelmű!


A kérdésem az volt, hogy mi a teendő ilyenkor, mivel ilyen helyzetben még nem voltam! Bizom benne h mire hazaérek, felenged (nalunk most plusz 7 van) , ha nem akkor sárga angyal (?)


A jótanácsokat köszi!

2012. dec. 27. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!