Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MZ TS (125) de luxe és a sima...

MZ TS (125) de luxe és a sima (nem de luxe) között mi a különbség?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A De Luxe tartalmazott fordulatszámmérőt. Azt hiszem más nincs.
2012. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a deluxnak lehetett pluszba majréfogója meg oldalcsomagtartója.De ebben annyira nem vagyok bizti pedig nekem is van egy :)

Amúgy a két motor közt gyakorlatilag semmi különbség nincs ha csak nem a 150-es hengerrel látták el meg az mz ts-ek közt is két fajta blokk van amibe nem ugyanaz a főtengely meg csapágyméretek azthiszem a különbség annyi a két blokk közt hogy a főtengely csapágyokat az egyik blokknál a benzin olajozta a másiknál pedig kis járatok mentek a váltóból a csapágyfészekbe.Sikerült elkalandoznom... :)

2012. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A "De Luxe" kivitelen több volt a krómozás is, többek között a tank két oldalán is volt krómdísz!

Ha jól tévedek.

2012. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tank oldalán lévő dísz az mindkettőn króm volt,viszont a tanksapka az lehet másmilyen volt :)
2012. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piki24 válasza:

de luxe:tank oldalán crom,fordulat számlálos volt(tehát két orás)magas kormányos

standart: tankon nem volt rajt a crom betét,km orája az elsö lámpába volt(igy nem volt rajt a két gömbölyü ora mint az etz-ken)csutak kormányos volt


más nem jut most eszembe

2013. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de jó!

Akkor egy deluxom is van! :)

2013. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!