Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy régi autós kazettás...

Egy régi autós kazettás magnóhoz lehet kapni valahol olyan átalakítót, hogy jack legyen a vége?

Figyelt kérdés

Van egy 11 éves autónk, amiben még kazettás magnó van. De szeretnénk hozzákötni laptopot vagy telefont. Egy képen láttam ilyet. Olyan mintha egy kazetta lenne amiből kijön egy vezeték, a végén jackel.

Kép: [link]

Hol lehet ilyet kapni?



2012. dec. 27. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen adapter, én kazettaadapter néven ismerem és a Google is dobott ki rá találatot.
2012. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tesco-ban lehet kapni! Másfél éve vett a párom a szülei autójába (:
2012. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Media Markt-ban is lehet kapni, de a szivargyújtóra dugható FM-transzmitter szerintem sokkal jobb megoldás. A kazettás nekem hamar tönkrement, a transzmitterre pedig a jack-es cuccokon kívül pendrájvot, és sd-kártyát is tudok csatlakoztatni.
2012. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!