Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus 1.6 Tdci vagy...

Ford focus 1.6 Tdci vagy Renault Megane 1.5 Dci a jobb?

Figyelt kérdés
2007-es évjáratú mindkettő.
2012. dec. 28. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Francia és Olasz autó rajongó vagyok,deee neked kell döntened...

A Francia Renault-nak minimálisan olcsóbb a biztosítása (roppantul mínusz) azonban többet fogyaszt, és az elektronika még mindíg rakoncátlankodhat benne...Viszont sokkal kényelmesebb hosszútávon.

A Focus-hoz picit drágább az alkatrészek,de kevesebb fogyasztás és nagyobb megbízhatóságot nyújt neked. Ha a biztonság is kiemelkedően fontos neked, akkor Ford mivel az strapabíróbb.


Összesítve :

Ha kényelmet akarsz: Renault Megane

Ha biztosabb üzemet akarsz: Ford Focus

2012. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szintén szimpatizáns vagyok ...

Motorikusan a Renault , egyéb másban a Ford viszi a pálmát

( a Fordban Psa motor dobog )

2012. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Motorilag a Renault kiforrottabb, egyszerűbb. Fogyasztásra ugyanannyi. Viszont van a 2 autó közt szerintem 500e Ft, és úgy már nem kérdés, hogy a Renault.
2012. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1.5 dci messze a leggagyibb dízelmotor. A Fordban meg Peugeot motor van, ami az egyik legjobb. A Volvokat is ezzel szerelik (V50) és nem sok panasz van rájuk.
2012. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért rakják kb 20 különböző autóba az 1.5dci-t, mert annyira gagyi. Végül is csak 250e Km-t mentem el ilyen motorral hiba nélkül eddig. Az legújabb A-s Merciket is azért szerelik ezzel a motorral, mert olyan gagyi.
2012. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!