Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez nem túl olcsó?

Ez nem túl olcsó?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 29. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl olcsónak nem mondanám, inkább jó árban van. :) Szép állapotúnak tűnik.
2012. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha mechanikailag és motorikusan is ilyen állapotban van mint a külseje (ami látszik), hamar lecsap rá valaki.

6 éve még úgy elvittem volna ilyet ezen az áron, mint a pinty. :)

2012. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nemértek a BMW-k-hez,csak annyit látok,hogy nem nagyon tartják az árukat..Ki lehet fogni már X5-öt is 1,5-2m-ért..

Ezt viszont én is egy kicsit "túl olcsó"-nak találom,ha még a kereskedő hasznát is szem előtt tartjuk...


/Amit még nemértek,hogy fent 2002/4,alul pedig 1997.../

2012. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ennek az autónak 1 millió feletti vételára volt! Még egy barátom linkelgette néha, 1 éve mutatta először. Egyébként azért lehet ennyire leárazva, mert egy rakás szar! Érdemes megnézni az elejét. Ez törve volt, kitudja mennyit kell rákölteni. Kereskedő árulja ráadásul. Ez csak megerősít, hogy az autó nagyon nincs rendben. Nekem ingyen sem kéne.
2012. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pár hónapja is még 1 millió feletti ára volt!!!
2012. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olcsó?


Magyarországon szinte minden használt jármű drága... Illetve a legtöbbet irreálisan drágán akarják eladni.

2012. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak azt ne felejtsük el,hogy ezek a benzinfalók lassan már a kutyának sem kellenek..Úgy dobálják az ember után.
2012. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve én azt mondom ...
2012. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden ok vele szerintem.
2012. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!