Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb a suzuki shift...

Gamegép kérdése:

Melyik a jobb a suzuki shift vagy opel astra?

Figyelt kérdés
opel suzuki???
2012. dec. 30. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Én Opel-t vennék.

Nagyobb és kényelmesebb is mint a "Ti autótok", hasonlóan olcsó a fenntartása és megbízható. Na meg nem röhögnek ki vele.

2012. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

suzuki shift? :D akkor már írhattad volna azt is hogy suzuki shit :P


egyértelműen astra!

2012. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem" kérdés" ,Csakis az OPEL !!!

Az OPEL, mindenki által elismert márka. Igazi nép autó.Minőség reális áron,és nem utolsó sorban Német autó.Jó forma,kényelem,minőség,alkatrész utánpótlás,és jó javítani is.Jól eladható!

/nem vagyok opel függő/ egy opelem és egy vw-m van.

2012. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Vezettem már egy két F Astrát. Talán valamivel kényelmesebb, mint a Swift, de az túlzás, hogy olyan eget verően nagy különbség lenne a kettő között. Talán az Astra nagyobb, főleg ha Caravan és talán van belőle normálisabban felszerelt modell és a motorválaszték is nagyobb.

Fenntartásban nincs nagy különbség, olcsó szemét mindkettő.


Ha választanom kellene, akkor hosszabb utakra egy FAstra 2.0 Caravan klímával, ha városba akkor meg egy 3 ajtós Swift.

2012. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem írtad, hogy milyen Swift és milyen Astra. Gondolom ez a szokásos "régi Swift/F Astra kétszázezerért" kérdés.

De végülis mindegy is. Én egy J Astrát is többre becsülök egy új Swiftnél.

2012. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 2 autó nagyjából 1 kategóriába van. Alacsony költségek és fenntartás. Azt venném meg amelyik a pénztárcád adta kereteken belül jobb állapotban van. Ha döntően városba vezetsz akkor az 1.0 Swiftet, ha sokat járkálsz hosszabb úton akkor pedig egy 1.6 Astárát vennék a helyedbe.
2012. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

/6/ Azt írod a két autó 1 kategória. Utána ajánlsz egy 1000-es Suzukit,hát tényleg 1kategoria.

1000-es Suzuki 3hengeres.Kategóriája a Maruti,Tico, Matiz,stb,

2012. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam még a kérdésen. Akkor nézzük a variációkat (a sor végén van, amit én személy szerint választanék.):


régi Swift / F Astra ---> F Astra

régi Swift / G Astra ---> G Astra

régi Swift / H Astra ---> H Astra

régi Swift / J Astra ---> J Astra


új Swift / F Astra ---> új Swift

új Swift / G Astra ---> ???, talán G Astra de motortól, felszereltségtől függően

új Swift / H Astra ---> H Astra

új Swift / J Astra ---> J Astra

2012. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van. Attól függ mire használod. A Suzuki igénytelen, az Opel kényelmesebb.
2013. jan. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!