Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a legmegbízhatóbb...

Melyik autó a legmegbízhatóbb 300. 000 ft körül? (Kisseb autók)

Figyelt kérdés

Én Opel Corsakat néztem. De nagyonnagyon tetszenek a renault cliok de nem merek venni.


Mindenképp kicsi autót szeretnék. (Kb 1.3-1.4es, hátulja lecsapott)



2013. jan. 1. 17:58
1 2
 1/12 crx-es ***** válasza:
27%
ha megbízhatót akarsz akkór franciát azt nem az biztos valami németett de inkább japánt pl suzuki ez lehet túl közhelyes de olcsóbban ki jössz vele persze a opel is nagyon jó ugyan annyira
2013. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
A Swiftek is megbízhatók, már amennyire megbízhatónak mondhatók ilyen korú kocsik.
2013. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Corsa B-t ne vegyél, mivel hajlamos elektromos zárlat miatt kigyulladni! Többször hallottam ilyet, egyiket személyesen a munkatársamtól, akinek a biztonsági őrök jöttek szólni, hogy övé-e az a fehér Corsa, mert éppen lángokban áll.
2013. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Én se mernék venni :))
2013. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a swift lehet a nyerő. Olcsó hozzá viszonylag minden és tényleg megbízható.
2013. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na de nem mindegy hogy hova kell, országútra, pályára nem ajánlanék Suzukit... városba sem, sokkal inkább egy Polo-t
2013. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 T5- ***** válasza:

Opel Astra F 1,6 8V

VW Golf III 1,6


Nem kell félni, ugyanannyit, vagy még kevesebbet! eszik mint egy kisebb motorral szerelt, és ugyanannyira megbízható. De legalább megy is amennyire tőle tellik.


Vagy ha annyira nem számít akkor Swift, de azért nehogy merj 3 kilót adni, mert ez az autó nem ér annyit, olcsóbban is vannak jók.

2013. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Azért azt tegyük hozzá, hogy egy 15+ os autóval lesz dolog bőven, persze csak ha tartósan akarja használni. Az ilyen korú autók sajnos már eléggé el vannak hanyagolva, lehet szervizt ritkán, jobb esetben csak olajcsere intervallumokon láttak. Gyakorlatilag alap a rozsda, jobb esetben a motorgenerál, mondjuk kinek mi a szerencse. Szóval nagyon meg kell fontolni, egy pénznyelő gép lehet, ha az embernek nincs ambíciója szerelni. Az alkatrészek akkor is kemény pénzekbe kerülnek, ha esetleg az ember magának csinálja! Nem a levegőbe beszélek, mint egy 20 éves autó tulajdonosa! Mondjuk én imádok bütykölni, de egyáltalán nem tetszik, az a pénzmennyiség, amit eddig áldoztam rá /új fékek tárcsástól, új akku, szilentek, motortartó bakok, olaj, fagyálló, apróbb elektronikai bajok amiket már nem is sorolnék fel, lesz még vezérlés csere is/ veszem az autó vételárát 200e, átírás cakk-pakk 80e /eredetvizsgával együtt/ + alkatrészek, apróságok 150e legalább, de úgy, hogy mindent én csináltam! Persze jó dolog kocsikázni, de mindenképpen fontold meg, kedves kérdező:)
2013. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig ha ráköltöttél meg 150 ezret, akkor is nagyon jól jártál, mert 350.000 forintból sem lehet igazán megbizható és jó állapotú autót venni, de neked sikerült ennyi pénzből kihizni egy megbizható és jó autót, amiben tudod, hogy minden meg van csinálva, hisz te csináltad.
2013. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen és még legalább 200e lesz a laktolás, mert azt sajnos nem tudom megcsinálni. De igazad van, lesz egy jó kocsim. Csak arra akartam rávilágítani, hogy gy ilyen olcsó autó, közel sem költségmentes..
2013. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!