Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes az autómat gépjármű...

Érdemes az autómat gépjármű felvásárló cégnek eladni? Vagy várjam, hogy jelentkezzen rá vevő?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mennyire nyomott áron veszik meg ezek a cégek az autókat. Pl az én autóm ér most kb 3.100.000 Ft-ot. Ezért szerintetek egy használtautó felvásárló mennyit adna?

Köszönöm


2013. jan. 2. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen típusú autód van? és honnan gondolod hogy annyit ér?
2013. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk van egy opel astra classis 2 G autónk, és szalonban le akartuk valamiért cserélni, és bevizsgálták hogy mennyi pénzt adnak érte, tehát hitelre vettük, akkor volt 3 és fél éves az autó, és volt benne olyan 50.000km, más adatot nem is nagyon kérdeztek, még az autót se nézték meg, és rámondták hogy egymillió kétszázezer forintot ér
2013. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg valahol, ha jó árat mondasz rá, úgy is nepper fog rácsapni!
2013. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Abból gondolom, hogy hasonló autók (pár éves Mini Cooper) a hasznaltauto.hu-n 3,5 körül vannak. De gondolom abból még lehet alkudni, ezért írtam 3,1-et. Mindenképpen el kell adnom, sajnos becserélni nem tudom :( akkor megpróbálom meghirdetni, hátha :)
2013. jan. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!